Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2367

асфалтиране на улица Росица в гр Добрич

Начало
14.09.2023
ID:
2367

Свлачище/пропаднал път

Подаден от: Диян

Място/адрес: ул. „Росица“ 21, 9305 Червената пръст, Добрич, България

Описание: Състоянието на улица Росица в гр Добрич е повече от ужасно, граничи с невъзможността да се ползва, няма дори изграден тротоар за пешеходците, а за преминаването на автомобили е много трудно. Предстой дъждовен период и тогава ще е невъзможно. Кога Община Добрич ще обърне внимание и поправи този 100-120 метров участък? Дори не е нужно да се асфалтира, може би 30-35 кубика бетон ще са достатъчни, а в последствие живущите лисно биха могли да го поддържат. Искам да знам кога ще бъде отстранена тази недомислица? Тук също живеем граждани на гр Добрич, плащаме си данъците като всички останали. Защо трябва да търпим това?


Статус: Приключен
Подаден от: Диян

Оценка: 1 от 1 потребител