Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Сигнал № 2371

Клони на дърво за изрязване

Начало
15.09.2023
ID:
2371

Друго

Подаден от: Ангел Тенев

Място/адрес: ул.Хан Омуртаг , №15

Описание: Моля изпратете екип, който да подреже клоните на дърво , част от короната му расте над мястото за игра на децата ми и води до непрекъснато падане на съчки и листа, които влизат и в климатичната система на дома и създават проблеми. Дървото е зад къщата , в близост до детска площадка, моля да ми се обадят, когато са на адреса. Благодаря Ви предварително.


Статус: Приключен
Подаден от: Ангел Тенев

Оценка: 1 от 1 потребител