Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2376

Опасни дървета

Начало
16.09.2023
ID:
2376

Друго

Място/адрес: ул. „Оборище“ 49, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Опасни дървета за изкореняване, заради чиито корени къщата уляга и стените на къщата се напукват. Молим да се изпратят хора които да изкоренят дърветата.


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

09.11.202311:25

Във връзка с Ваш сигнал, Ви уведомявам, че дървесните видове, разположени пред имота, се намират в добро здравословно състояние и не представляват опасност. На същите дървета е извършвана резитба с намаляване височината на короните, която е оптимална за тяхното развитие.


Всички видове сигнали