Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Сигнал № 2379

Неработещо улично осветление

Начало
17.09.2023
ID:
2379

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Даринела Димова

Място/адрес: ул. „Капитан Андреев“ 4, 9300 Център, Добрич, България

Описание: От няколко седмици не работи уличното осветление по улица "Капитан Андреев".


Статус: Приключен
Подаден от: Даринела Димова

Оценка: 0 от 0 потребител