Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2383

Висящи кабели на улицата

Начало
18.09.2023
ID:
2383

Опасни висящи кабели

Подаден от: Невянка Михайлова

Място/адрес: ул. "Майор Векилски "

Описание: Минаха месеци от асфалтирането на улицата, но висящите кабели останаха. Всичко е вече под тротоара, но кабелите над пътя останаха. Мисля, че някой не си е завършил работата.


Статус: В процес
Подаден от: Невянка Михайлова

Присъединени: 0