Сигнали в Добрич днес

В процес 1037 Приключени 1524

Сигнал № 2384

Авария

Начало
19.09.2023
ID:
2384

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Ивелина Иванова

Място/адрес: Дружба 61 и Дружба 18

Описание: На Дружба 61 срещо вх.В не работи лампа от дълго време,а осветлението на Дружба 18 вече втора вечер не работи.Посока бивш Рум и посока бившо опитно поле.


Статус: Приключен
Подаден от: Ивелина Иванова

Оценка: 3 от 1 потребител