Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Сигнал № 2385

Осветление

Начало
19.09.2023
ID:
2385

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Красимир Колев

Място/адрес: ж. к. Дружба III 29В, 9305 ж.к. Дружба III, Добрич, България

Описание: Привет Този сигнал се подава за втори път Моля да се подмени осветлението на детската площадка от пет лампи само две работят От площадката към стъпалата към 30 блок не свети лампата и вечер е трудно слизането по стъпалата


Статус: Приключен
Подаден от: Красимир Колев

Оценка: 0 от 0 потребител