Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 2389

Ремонт ул.Загоре

Начало
20.09.2023
ID:
2389

Въпрос

Подаден от: Димитрова

Място/адрес: Загоре 28

Описание: Във връзка с ремонт на ул.Загоре. От две седмици разкопаха тротоарите и няма никакви дейности по ремонта. Майка ми е 100% инвалид и не мога да я изведа с инвалидна количка за лекар ,защото пред портата направиха дълбока дупка. Ние бяхме си направили с бетон полегат наклон. Въпросът е кога ще се започне някаква дейност, и може ли пред нас да се направи с наклон за инвалиди.


Статус: Приключен
Подаден от: Димитрова

Оценка: 0 от 0 потребител