Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 239

Сигнал №239

Начало
04.08.2017
ID:
239

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Орфей“ 5, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: По улица "Орфей" и пресечката на 31-ви блок има паркирани няколко автомобила с табели "Продава се". Според мен това е нерегламентирана Авто къща.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител