Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2393

авария

Начало
21.09.2023
ID:
2393

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: ИВЕЛИНА Иванова

Място/адрес: дружба 61 и дружба 18

Описание: Не работи от месеци лампа на Дружба 61 в,а от четири дена няма улично осветление пред Дружба 18–посока бивш Рум и в посока бившо опитно поле.


Статус: Приключен
Подаден от: ИВЕЛИНА Иванова

Оценка: 3 от 1 потребител