Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2394

Системно неработещо улично осветление

Начало
21.09.2023
ID:
2394

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Ренета Желева

Място/адрес: ул. „Баба Парашкева“ 1, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Сигнализирам за системно неработещо улично осветление в участък на улица "Баба Парашкева" от № 1 до № 8. Моля за Вашето своевременно съдействие за отстраняване на проблема.


Статус: Приключен
Подаден от: Ренета Желева

Оценка: 0 от 0 потребител