Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2397

Опасно дърво

Начало
22.09.2023
ID:
2397

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Владимир Стоянов

Място/адрес: Дружба 4 бл. 60 вх.б

Описание: Здравейте, Пред входа в който живеем има дърво което подкопава основите на цялата сграда. Самото дърво е опасно да не падне при буря върху деца където си играят . Има подписка от живущите във входа да се премахне . Кога може да бъде отстранено. Поздрави ,


Статус: Приключен
Подаден от: Владимир Стоянов

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

26.10.202316:12

Във връзка с Ваше заявление и след извършен оглед на място, на адрес: ЖК "Дружба" бл. №60, Ви уведомявам, че дървесния вид от род Бреза, намиращ се пред вх. Б, се намира в добро здравословно състояние, няма ясна индикация за нарушаване на целостта на основите и подземната инфраструктура и не представлява опасност. Предвид изложеното считам, че не са налице обстоятелства и нормативни основания, които да налагат резитба на посоченото дърво.


Всички видове сигнали