Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2398

Изгоряло улично осветление на ул. Синчец

Начало
22.09.2023
ID:
2398

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Саша Ганчева

Място/адрес: Синчец 3

Описание: Изгоряло улично осветление на ул. Синчец 5-7


Статус: Приключен
Подаден от: Саша Ганчева

Оценка: 0 от 0 потребител