Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2399

Липсващо улично осветление!

Начало
23.09.2023
ID:
2399

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Валентин

Място/адрес: ул. „Армейска“ 12, 9300 Добрич, България

Описание: Липсващо или откраднато осветително тяло!


Статус: Приключен
Подаден от: Валентин

Оценка: 3 от 1 потребител