Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 24

Сигнал №24

Начало
03.09.2016
ID:
24

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Александър Стамболийски“ 37, 9300 Добрич, България

Описание: Добър ден , в началото на годината бях подал сигнал за дупка която е закрита с чакъл при преминаването на автомобили летят камъни по хора !!! Моля обърнете някакво внимание , защото вече ми е счупен прозореца на магазина !!!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител