Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2401

Липсващо улично осветление

Начало
25.09.2023
ID:
2401

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Марияна Славова

Място/адрес: ул.Катюша 14 9300 Запад, Добрич, България

Описание: Уличното осветление на улица Катюша не работи от две седмици/ 10.09.2023г/ Моля да бъдат взети мерки за отстраняване на повредата!


Статус: Приключен
Подаден от: Марияна Славова

Оценка: 0 от 0 потребител