Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2403

ИЗОСТАВЕНИ АВТОМОБИЛИ

Начало
26.09.2023
ID:
2403

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Дунав“ 20Е, 9300 ж.к. Югоизток, Добрич, България

Описание: На ул.Дунав, 20, пред вход "В" повече от 4 месеца стои паркиран автомобил без регистрация. Не съм видял някой да го обгрижва или отваря. Мисля, че трябва Община Добрич да премахне този автомобил от общинското място. Пред същия вход има още един изоставен автомобил, марка Ситроен, който престоява повече от 2 години без да е местен от място. Гумите му са спаднали. Има регистрационен номер ТХ1234ХК. Но няма сключена Гражданска отговорност. Моля да вземете необходимите мерки за отстраняване на въпросните автомобили от общинската територия.


Статус: Приключен

Оценка: 5 от 1 потребител


История на промените

05.10.202311:37

На 03.10.2023 г. на автомобилите са залепени стикери-предписания за преместване на излязло от употреба моторно превозно средство и ако след изтичане на законоустановения срок не бъдат премахнати от собствениците си, Община град Добрич ще пристъпи към принудителното им отстраняване.


Всички видове сигнали