Сигнали в Добрич днес

В процес 1030 Приключени 1585

Сигнал № 242

Сигнал №242

Начало
09.08.2017
ID:
242

Неправилно паркиране

Място/адрес: ж.к. Дружба ІІІ 17Г, 9305 ж.к. Дружба III, Добрич, България

Описание: Автомобил Опел Астра, без регистрационни табели е паркиран в тревната площ пред бл.17 на кв."Дружба". Там е от около 01.Август.2017г.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител