Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2421

Битови отпадъци и за разкош бездомни кученца

Начало
05.10.2023
ID:
2421

Боклук/сметище

Място/адрес: бул. „3-ти март“ 41Б, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Добро утро, Община Добрич. Вчера един съсед направи чистка на гаража си, за сметка на терена около кофите за боклук и се получи нерегламентирано сметище. За капак имаме и две бездомни кучета. При сигнализиране на Приюта за бездомни животни за въпросните, служители дойдоха и не успяха да ги хванат и казаха: когато вие ги хранете, обадете се да ги вземем. Та така си ги оглеждаме вече месец, а вече им осигурихме и камара от отпадък, с който са си играят. Моля Ви, да вземете отношение. Да, видяхме ви листите с информация за нерегламентирани сметища, но всеки прави каквото иска, защото няма контрол. Липсва ви контрол...


Статус: Приключен

Оценка: 4.5 от 2 потребителя