Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 2425

Изоставен автомобил

Начало
06.10.2023
ID:
2425

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Христо Смирненски“ 9А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: На паркинга пред кооперацията на улица Христо Смирненски 9 от доста време е изоставен автомобил-син Пежо 106 с регистрационен номер ТХ4388АК. След направена от мен проверка в гаранционния фонд, установих, че автомобилът няма валидна застраховка Гражданска отговорност. Моля да се вземат мерки и автомобилът да бъде премахнат, тъй като пречи на живущите. Благодаря!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

26.10.202311:10

На автомобил марка Пежо с рег. № ТХ4388АК е залепен стикер - предписание за преместване от имот общинска собственост. След изтичане тримесечния срок, от датата отбелязана на предписанието, Община град Добрич ще пристъпи към принудително преместване на автомобила. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на общинска администрация.


Всички видове сигнали