Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2426

НЕПРАВИЛНО ПАРКИРАНЕ

Начало
06.10.2023
ID:
2426

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Дунав“ 20Е, 9300 ж.к. Югоизток, Добрич, България

Описание: Здравейте! По повод мой сигнал, който съм подал чрез вашата електронна система под № 2403 и за който вие ми отговорихте, че е приключен на 3 Октомври 2023г. чрез залепване на предписание за преместване, искам да ви уведомя, че на въпросните два автомобила не са били залепвани никакви предписания. Живея във въпросния вход и нито на 3 октомври, нито след това съм видял залепени предписания. Нито пък има по стъклата на автомобилите следи да е било залепвано такова. Все така прашни са си. Моля да ми отоговорите, как собствениците на въпросните автомобили ще разберат, че сте им издали предписание. И до коя дата е срока за преместването. Благодаря предварително. Очаквам отговора Ви!


Статус: Приключен

Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

29.10.202315:17

Извършена е проверка, при която се констатира наличието на автомобили, които отговарят на разписаните разпоредби в Закон за управление на отпадъците, отнасящи се към частта "Излезли от употреба моторни превозни средства". На автомобилите са залепени стикер-предписание за преместване на излязло от употреба МПС и ако след изтичане на законовия тримесечен срок не бъдат премахнати от собственика си, Община град Добрич ще пристъпи към принудителното им отстраняване.


Всички видове сигнали