Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 245

Сигнал №245

Начало
11.08.2017
ID:
245

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: ул. „Ясна поляна“ 8, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Има изсъхнало дърво, което при силна буря може да се счупи по ул. Ясна поляна до бл.60 на жк Балик


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител