Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2450

Опасно сухо дърво

Начало
13.10.2023
ID:
2450

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Христиан Йорданов

Място/адрес: Входа на градски парк Свети Георги

Описание: Здравейте! От няколко месеца има голямо изсъхнало дърво на входа на градската градина, което застрашава живота на хората, които преминават оттам. Моля да ги отстраните. Прилагам снимка


Статус: Приключен
Подаден от: Христиан Йорданов

Оценка: 0 от 0 потребител