Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 2455

Бездомници заселили се на детска площадка

Начало
16.10.2023
ID:
2455

Боклук/сметище

Подаден от: Ивелина Антова

Място/адрес: Гр. Добрич, бул 25-ти Септември 50

Описание: Здравейте, Отново имаме нужда от почистване на боклуци от бездомници заселили се на детска площадка на центъра на град Добрич . Детската площадка се намира на бул. 25- ти Септември 50, срещу магазин Наш дом. Страшно много боклуци са струпани в пространството между самата сграда и детската площадка. На площадката бездомниците са денонощно, там спят, пият, ядат, изхвърлят боклуци, извършват физиологични нужди, притесняват майките с деца. Развъдник на болести и мизерии. Това място трябва периодично да се почиства, да не се допуска това да се случва отново и отново. Не им е мястото на тези хора там! Нужно е да се почисти и да се измие и около самата площадка. Няма осветление в тази част на центъра от около 3 месеца. Моля обърнете внимание и на осветлението! Страшно е! Тук играят на


Статус: Приключен
Подаден от: Ивелина Антова

Оценка: 0 от 0 потребител