Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 2459

Боклук

Начало
16.10.2023
ID:
2459

Боклук/сметище

Подаден от: Ян

Място/адрес: ул."Оп.Дим.Ковачев" бл.17

Описание: Здравейте! По улица "Оп.Димитър Ковачев" пред блок 17 преди имаше две кофи за боклук и бяха КРАЙНО недостатъчни за три блока, където примерно живеят хора за едно село. По каква преценка е решено да има само две кофи, като винаги те са пълни? Да има кофи за разделно събиране на боклука, но още не сме научени да събираме разделно. От няколоко седмици едната кофа е обърната и реално използваема е само една. В неделя фирмата, която извозва боклука изхвърля кофата, а всичко около нея си остава. Моля, ако е възможно за нова кофа и да се обърне внимание на почиставщата фирма да обират боклуците около кофите. Към момента по тротоара и градинката е като сметище. Благодаря!


Статус: Приключен
Подаден от: Ян

Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

29.10.202316:19

Контейнерите на територията на Община град Добрич са разположени по схема, изготвена съвместно с фирмата изпълнител. Местоположението им се определя от следните фактори: - да могат да се обслужват от сметоизвозващите автомобили без да се затруднява движението по съответната улица; - според броя домакинства. Сигналът е предаден на фирмата, която ще обслужва контейнерите. Вторият контейнер ще бъде подменен и пространството около контейнерите ще бъде почистено.


Всички видове сигнали