Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2461

Неработещо улично осветление

Начало
16.10.2023
ID:
2461

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Милен

Място/адрес: ж.к. Дружба IV 59Г, 9305 ж.к. Дружба IV, Добрич, България

Описание: Неработещо улично осветление,изгоряла крушка.


Статус: Приключен
Подаден от: Милен

Оценка: 5 от 1 потребител