Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2462

Течна вода ВОДЕН ЦЕКЪЛ

Начало
16.10.2023
ID:
2462

Теч на вода

Подаден от: Ивайло

Място/адрес: Копривщица

Описание: Отново подавам сигнал след като бях подал и имам потвърждение но в системата ви изписва че не фигурира сигнал с номер 2448.Теч на вода вече една седмица никой не идва да направи нещо.


Статус: Приключен
Подаден от: Ивайло

Оценка: 1 от 1 потребител