Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2463

Улично осветление

Начало
16.10.2023
ID:
2463

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Пенка Манева

Място/адрес: ул,, Неофит Бозвели"

Описание: Живея на ул,, Неофит Бозвели" 9 От няколко месеца не работи уличното осветление около номер 11. Моля за вашето бързо съдействие.


Статус: Приключен
Подаден от: Пенка Манева

Оценка: 5 от 1 потребител