Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2467

Места за инвалиди

Начало
17.10.2023
ID:
2467

Друго

Място/адрес: Бул.Трети март

Описание: Здравейте,искам да попитам защо по бул.Трети март няма обозначени места да инвалиди -срещу паркинга на тотото и по самия булевард към болницата. Също така на синята зона до математиката също няма места за инвалиди.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител