Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2468

ИЗОСТАВЕН АВТОМОБИЛ

Начало
17.10.2023
ID:
2468

Неправилно паркиране

Подаден от: Стойчо Каменов

Място/адрес: ж.к. Дружба IV 65Д, 9305 ж.к. Дружба IV, Добрич, България

Описание: На паркинга пред бл.65 на ж.к. "Дружба" 4 от години стои изоставен и катастрофирал автомобил ТХ0100XK, бившо такси. След направена от мен проверка в гаранционния фонд, установих, че автомобилът няма валидна застраховка Гражданска отговорност. Моля да се вземат мерки и автомобилът да бъде премахнат, тъй като пречи на живущите. Благодаря!


Статус: Приключен
Подаден от: Стойчо Каменов

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

29.10.202316:09

Извършена е проверка, при която е констатирано наличието на автомобил, който отговаря на разписаните разпоредби в Закон за управление на отпадъците, отнасящи се към частта "Излезли от употреба МПС". На 23.10.2023 г. на автомобила е залепен стикер-предписание за преместване на излязло от употреба МПС и ако след изтичане на законовия срок не бъде премахнат от собственика си, Община град Добрич ще пристъпи към принудителното й отстраняване.


Всички видове сигнали