Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2469

Светофари

Начало
18.10.2023
ID:
2469

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Маргарита Колева

Място/адрес: бул. „Добруджа“ 26А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте,във връзка с поставянето на новите светофари на бул.Добруджа и ул.Отец Паисий,втори ден пълен хаос.Светофара наляво за ул.Отец Пайсий е 13 секунди,минават само 5 коли,задръстването е до моста на булеварда.Досега не се случвало ,моля да обърнете внимание,сутрин всеки бърза и хаоса е пълен.


Статус: Приключен
Подаден от: Маргарита Колева

Оценка: 5 от 1 потребител