Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2470

Без осветление

Начало
18.10.2023
ID:
2470

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Боряна Ашикова

Място/адрес: Добрич

Описание: Вече 10 дни никакъв ефект от сигнала ми за липса на осветление в парка. В тъмната част на деня - 6.00 часа вероятно автоматично спира осветлението в района от СК"Простор" по алеята до разклона за р-т Чифлика. Принципно се движат хора отрано по това трасе! В посочения район от НЯКОЛКО МЕСЕЦА насам кошчетата за боклук са в потресаващо състояние. Липсват чували или не са сложени добре и торбите са накъсани, боклука прелива! Надявам се все още да вземете мерки по посочените неуредици.


Статус: Приключен
Подаден от: Боряна Ашикова

Оценка: 0 от 0 потребител