Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2472

Липса на осветление, опасни дървета

Начало
18.10.2023
ID:
2472

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Марияна

Място/адрес: Балик, бл.14, вх.г

Описание: Осветлението не работи, налични 2 бр. Прогнози диви череши стигнали през 1980 г. От собствениците на блок 14, но вече са опасни за нас , за децата и всички преминаващи. Дано да не убият някого!


Статус: Приключен
Подаден от: Марияна

Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

13.11.202311:57

Във връзка с Ваше заявление и след извършен оглед на място, на адрес: ЖК „Балик“ бл. №14, на ОБП „Устойчиви дейности и проекти“ е възложено премахване на 2бр. плодни дървета, разположени пред вх. Г на посочения адрес. Видовете не представляват дълготрайна дървесна растителност, поради което за премахването им не е необходимо издаване на заповед от Кмета на Община град Добрич. Резитбата ще бъде извършена в срок до 30.03.2024 г


Всички видове сигнали