Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2475

Неработещо улично осветление на два стълба

Начало
18.10.2023
ID:
2475

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Владимир Николов

Място/адрес: бул. „3-ти март“ 57, 9300 Запад, Добрич, България

Описание: Неработещо улично осветление на два стълба по бул. "Трети март" номер 54 и номер 56, по платното срещу ВиК


Статус: Приключен
Подаден от: Владимир Николов

Оценка: 3 от 1 потребител