Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2477

Относно: Премахване на изсъхнали дървета

Начало
21.10.2023
ID:
2477

Друго

Подаден от: С. Тодоова

Място/адрес: бул. „3-ти март“ 9, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Около кръстовището между бул "Трети март" и ул. "Ген. Колев" /Изида/ по посока към болницата има няколко изсъхнали дървета. Според мен е добре да бъдат отрязани преди да дойде зимата. Като навали сняг или има поледици по клоните, те ще започнат да се чупят. А и не е приветливо да се гледат сухи дървета.


Статус: Приключен
Подаден от: С. Тодоова

Оценка: 0 от 0 потребител