Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2490

висящи кабели

Начало
25.10.2023
ID:
2490

Опасни висящи кабели

Подаден от: Мариета Василева

Място/адрес: ул. „Климент Охридски“ 39, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Многобройните кабели, висящи почти до земята се намират точно след като се завие от бул. 25 Септември по ул. Кл. Охридски по посока Хуманитарна гимназия. Всеки ден от там минават много деца за и от училище. Вероятно по тези кабели има ток.Надявам се да бъде обърнато внимание в най- скоро време.


Статус: В процес
Подаден от: Мариета Василева

Присъединени: 0