Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2497

Препълнен контейнер за смет и липса на сметоизвозване със седмици

Начало
27.10.2023
ID:
2497

Боклук/сметище

Подаден от: Петров

Място/адрес: бул. „Добруджа“ 233, 9307 Промишлена зона Рилци, Добрич, България

Описание: Системна липса на сметоизвозване на контейнер за битови отпадъци в индустриална зона кв Рилци, бул.Добруджа 213. На фона на сумата събирана от такса битови отпадъци от прилежащите имоти услугата практически липсва.


Статус: Приключен
Подаден от: Петров

Оценка: 0 от 0 потребител