Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2503

Неправилно паркиране

Начало
31.10.2023
ID:
2503

Неправилно паркиране

Място/адрес: Бул. 25-ти Септември

Описание: По цялата ул. Славянска от Младежки дом посока център до паркинга на Спиди има паркирани коли в дясната лента за движение, които пречат на нормалното разминаване на два срещуположно движещи се автомобила. Не се вижда маркировка за паркиране след Българска кухня към паркинга на Спиди, от което съдя, че наспрелите там коли не трябва да са там. Най- зле е положението в завоя преди навлизането към паркинга и когато там се срещнат две срещуположно движещи се коли е почти невъзможно осигуряването на път на колата с предимство и заради потока от хора преминаващи от и към център. Моля да се вземат някакви мерки!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител