Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2506

Повреден контейнер

Начало
01.11.2023
ID:
2506

Боклук/сметище

Подаден от: Деница Капралова

Място/адрес: Кв.Рилци, ул. Петър Берон 21

Описание: Капака на контейнера е изкривен, постоянно имаме затруднение с отварянето му, а понякога има дни в които дори не можем да го отворим. Моля да бъде ремонтиран или подменен!


Статус: Приключен
Подаден от: Деница Капралова

Оценка: 0 от 0 потребител