Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2528

Смяна на контейнер за смет

Начало
03.11.2023
ID:
2528

Боклук/сметище

Място/адрес: Добрич, България, жк Дружба бл 1

Описание: Здравейте! Бих искала да се смени контейнера за смет находящ се на адреса,защото е с капак който не може да се затваря,а отварянето му е мисия невъзможна! Поради тази причина живущите си хвърлят боклука отстрани и Ви е ясно каква е картинката! Благодаря и хубав ден!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител