Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2535

Опасност от счупени клони

Начало
07.11.2023
ID:
2535

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Андреян Андреев

Място/адрес: Ул.Независимост срещу служба ГРАО

Описание: Опасно надвиснали начупени дебели клони застрашаващи живота и здравето на пешеходците по тротоара,както и евентуални материални щети по паркирани и преминаващи автомобили по пътното платно!


Статус: Приключен
Подаден от: Андреян Андреев

Оценка: 0 от 0 потребител