Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 2546

Относно премахване на дърво

Начало
13.11.2023
ID:
2546

Друго

Място/адрес: ул.момчил войвода 11

Описание: Точно пред имота на тротоара има огромно дърво, което е оплетено в жиците за ток които захранват съседен имот.Нужно е подкастряне или изсичане на дървото тъй като е много голямо и старо, постоянно падат клони от него които са опасни за хората и автомобилите.На тази улица играят често малки деца.Ще Ви бъдем благодарни за по бърза реакция.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител