Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2553

некорекно сметосабиране

Начало
14.11.2023
ID:
2553

Боклук/сметище

Подаден от: ивелин иванов

Място/адрес: Dobrich, Severna Promishlena Zona, ul.Angel Stoyanov 3, 9301 Северна промишлена зона, Добрич, България

Описание: до кога община Добрич ще нехае по отношение на сметосабирането изхвърлят се кофите а около тях е кочина снимките са правени по ул,А,Стоянов 3 хартията стои от около два месецаможеби чакат да се разгради по естествен път номера на колата е СВ3671АС 11:08 ч.


Статус: Приключен
Подаден от: ивелин иванов

Оценка: 5 от 1 потребител