Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2568

Паднало дърво

Начало
19.11.2023
ID:
2568

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Кяшиф

Място/адрес: Бул. Трети март, бл.16, вх.В, ап.15

Описание: На 13.06.2022г, Ви писах да се отрежат 3 изсъхнали опасни дървета. Изрязаха 2, третото остана. Днес няма нужда да се реже, падна само. Ето и моето писмо от 2022, зи да установете кой какво е свършил или не е свършил. ИНИЦИАТИВЕН ДОКУМЕНТ --------------------------------------------------------- * Рег. индекс: 94К-00-301 * Рег. дата: 13.06.2022 * Вид документ: (ЗАдУ) Заявление за административна услуга * Кореспондент: (94К-00) К Кяшиф бул. Трети март 16 вх.В ап.15 Телефон: 0897002060 E-mail [email protected] * Относно: Искане да се отрежат 3 изсъхнали дървета. Едното е на бул. Трети март 16, до ганга на блока. Второто и третото от вътрешната страна на блока, пред и зад трафопоста. На адрес: Бул. Трети март, бл.16, вх.В


Статус: Приключен
Подаден от: Кяшиф

Оценка: 5 от 1 потребител