Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2569

Счупени борове,паднали отгоре паркирани коли

Начало
19.11.2023
ID:
2569

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: Добричка епопея 2

Описание: Добричка епопея 2 има 4 стари бора,които снощи от бурята,поради неподдържаното им състояние се счупиха и паднаха на паркираните коли.В 21 век живеем ,срам и позор …… Няма да питам кой ще ми поправи колата …..Които и ще изсече боровете ….НИКОЙ ….


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 1 потребител