Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2570

Паднали дървета

Начало
19.11.2023
ID:
2570

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Мариян Балкански

Място/адрес: гр. Добрич, ул. Л. Каравелов № 25, вх. Б

Описание: Вследствие на снощната буря, пред вх. Б на ул. Л. Каравелов №25 има паднали дървета - борове, които са ограничили подхода към блока. Дърветата са много големи.


Статус: Приключен
Подаден от: Мариян Балкански

Оценка: 4 от 1 потребител