Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2575

Паднало дърво

Начало
19.11.2023
ID:
2575

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Иванина

Място/адрес: Бул.Русия 53

Описание: Има почти изкоренено дърво,поради силния вятър. Моля да му бъде обърнато внимание. Благодаря!


Статус: Приключен
Подаден от: Иванина

Оценка: 1 от 1 потребител