Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2577

Скъсани кабели и липсващо осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2577

Опасни висящи кабели

Подаден от: Елена Пецова-Ганчева

Място/адрес: бул. „3-ти март“ 43А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Пред блок 43 вход А на бул.Трети март има скъсани кабели в следствие бурята и са паднали на земята. Отделно, явно свързано с това, че са скъсани кабелите, лампите които осветяват стълбите и пред вход А на блока не светят. Благодаря!


Статус: Приключен
Подаден от: Елена Пецова-Ганчева

Оценка: 0 от 0 потребител