Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2580

Паркиране на тротоара

Начало
20.11.2023
ID:
2580

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Марица“ 4А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте, Този автомобил непрекъснато паркира на тротоара там! Създава неудобство на пешеходците и е в абсолютно нарушение, моля да предприемете необходимите мерки за премахването му!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител