Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2582

Паднало дърво

Начало
20.11.2023
ID:
2582

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Красимира Мариноеа

Място/адрес: Бензиностанция Автотрейд кв.Добротица околовръстен път

Описание: Дървото е разцепено на две като счупената част е паднала в много голяма близост до сградата на бензиностанцията.


Статус: Приключен
Подаден от: Красимира Мариноеа

Оценка: 0 от 0 потребител